Tânăr săltat de poliţişti, după ce a devenit agresiv cu un şofer de troleibuz.B ărbatul îi ceruse să dea muzica mai încet

HomeStiri NoiBreaking news

Tânăr săltat de poliţişti, după ce a devenit agresiv cu un şofer de troleibuz.B ărbatul îi ceruse să dea muzica mai încet

Un tânăr de 26 de ani a fost ridicat de poliţişti, joi, după ce a devenit agresiv cu un şofer de troleibuz din Timi#

Ce tânăr arată Victor Pițurcă! Vă vine să credeți câți ani are?
Un tânăr ucrainean a fost abandonat în stare gravă la o stână părăsită din Munţii Maramureşului
Kimi Antonelli, cel mai tânăr lider din istoria F1: „Titlul? Prea devreme” + „Trebuie să îmbunătățesc asta”

Un tânăr de 26 de ani a fost ridicat de poliţişti, joi, după ce a devenit agresiv cu un şofer de troleibuz din Timişoara. Bărbatul îi ceruse să dea mai încet volumul la boxa la care acesta asculta muzică în mijlocul de transport în comun.

”Astăzi, 23 aprilie 2026, în jurul orei 16:40, poliţiştii Secţiei 1 Urbane Timişoara au fost sesizaţi cu privire la faptul că şoferul unui firobuz ar fi fost agresat fizic de către un călător. Ajunşi la faţa locului, poliţiştii au constatat că cele sesizate se confirmă, fiind vorba despre un tânăr de 26 de ani care ar fi ascultat muzică la o boxă cu volum ridicat, deranjând astfel conducătorul autovehiculului, iar la solicitarea acestuia de a micşora volumul ar fi devenit agresiv”, a transmis IPJ Timiş via News.

De asemenea, tânărul a avut un comportament agresiv şi faţă de poliţiştii chemaţi să intervină. Astfel, el a fost încătuşat şi dus la sediul secţiei de poliţie pentru a fi audiat.

COMMENTS